LICENCJE

LICENCJA KOMERCYJNA

Program Garden Composer sprzedawany w dowolnej wersji 'pudełkowej’ zarówno w  sklepach tradycyjnych jak i internetowych przeznaczony jest do prywatnego domowego użytku. Osoby bądź firmy zainteresowane używaniem programu do celów zarobkowych muszą nabyć specjalną licencję uprawniającą do komercyjnego użytkowania programu.
Jest to wieczysta licencja komercyjna uprawniająca do korzystania z programu w firmach i instytucjach. Licencje komercyjne można zakupić TYLKO u wydawcy programu i ich cena to 499 brutto czyli 405,70 netto na każde stanowisko. Wszelkie dodatkowe pytania odnośnie licencji proszę wysyłać na adres email: licencje@lkavalon.com.

Kliknij tutaj aby przejść do sklepu internetowego i zakupić licencję do komercyjnego wykorzystania programu Garden Composer.

OFERTA DLA SZKÓŁ

Garden Composer od swojej premiery stał się niekwestionowanym liderem rynkowym i najlepiej ocenianym przez fachowców i użytkowników narzędziem do kreowania terenów zielonych. Dla szkół oraz instytucji prowadzących szkolenia przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę zakupu programu.

Kliknij tutaj aby pobrać najnowszą ofertę edukacyjną.
Kliknij tutaj aby pobrać formularz zamówienia.

Jesteśmy przekonani, że nasz program sprawdzi się także u Państwa jako nowoczesne narzędzie wspomagające proces nauczania przedmiotów związanych z projektowaniem krajobrazu.
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod telefonem: (17) 856 99 12, faxem: (17) 856 99 12, pocztą elektroniczną: EDUKACJA@LKAVALON.COM.